پک تین

شرکت توليدي پک تين

در سال 1369 به منظور توليد کره بادام زميني و پوره انواع ميوه ها و سبزيها براي کودکان تاسيس گرديد .
کره بادام زميني در سال 1376 و پوره هاي آلو – هلو – گلابي – سيب و مخلوط هويج و برنج براي کودکان با نام تجاري پرارين براي اولين بار درايران با ماشين آلات سوئيسي و آلماني توليد و وارد بازار گرديد .
کره بادام زميني کروچي در سال 1387 و کره بادام زميني بدون شکر و نمک براي اولين بار در دنيا در سال 1388 در اين شرکت توليد و پس از اخذ تائيديه از انجمن حمايت از بيماران ديابتي کشور به بازار معرفي گرديد .
کره بادام زميني شکلاتي نيز با بيش از 50 درصد کره بادام زميني براي اولين بار دردنيا در سال 1389 در اين شرکت توليد گرديده است . محصولات ديگري نيز در دست توليد است که در آينده اي نزديک به بازار مصرف معرفي خواهند شد .
انواع کره بادام زميني توليدي اين شرکت عاري از گلوتن بوده و داراي گواهينامه از انجمن سيلياک ايران مي باشد و مواد اوليه مورد استفاده در تمام توليدات اين شرکت سالم و از بهترين نوع مي باشند که استقبال و رضايت مصرف کنندگان تائيد کيفيت محصولات اين شرکت است .
اقدام جهت اخذ گواهينامه ايمني و سلامت مواد غذايي 2005:22000  ISO نمونه اي ديگر از تعهد اين شرکت به جلب اعتماد و رضايت مصرف کنندگان محترم و توليد محصولات با کيفيت مي باشد .


بارگیری...

بارگیری...

جدید ترین محصول

 

ترالت