آرامش

 مجموعه محصولات غذایی آرامش

با هدف کمک به حفظ سلامت جامعه وارد عرصه تولید شد. حضور کارشناسان خبره در زمینه های صنعتی،غذایی و بهداشتی در این مجموعه باعث شده که علاوه بر انتخاب بهترین روشها و تجهیرات تولیدی، کیفیت مورد نظر برای حفظ و بهبود سلامت در مصرف کنندگان محصولات آرامش تضمین گردد.
به همین منظور این مجموعه در حال حاضر با تولید انواع روغنهای کنجد،زیتون،آفتابگردان و سیاه دانه به صورت انبوه و همچنین سایر روغنها نظیر هسته انگور،هسته انار،بادام، گردو، کافشه، فندق، پسته و ... به صورت سفارشی برای مصارف درمانی در خدمت مشتریان می باشد.

روغن کنجد در بین روغن‌های خوراکی به ملکه‌ی روغن‌ها مشهور است. دانه کنجد بیشترین میزان روغن را در بین دانه‌های روغنی دیگر داراست اما با وجود این تولید آن بسیار کمتر از دانه‌های دیگر نظیر سویا، آفتابگردان و گلرنگ است.

روغن کنجد به عنوان یک روغن با قیمت و کیفیت بالا شناخته می‌شود. این روغن بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین روغن‌های خوراکی با درصد بالای چربی غیراشباع دارد. نوع لیگنان و آنتی اکسیدان‌های طبیعی موجود در این روغن باعث بروز مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیولوژیکی ارزشمند روغن کنجد شده است.

ترکیب اسیدهای چرب روغن کنجد به گونه‌ای است که برای هر سه مصرف سرخ کردن، پخت و پز و سالاد قابل استفاده است.

 

بارگیری...

بارگیری...

جدید ترین محصول

 

ترالت